Jádrem našich kvalitních služeb a následného úspěchu na realitním trhu jsou velmi schopní profesionálové ve svém oboru. Máme dostatek znalostí a zkušeností, abychom Vám mohli splnit i ta nejnáročnější přání. Na výběr a školení makléřů klademe velký důraz, protože Vám chceme poskytovat služby na té nejvyšší profesionální úrovni včetně pomoci s vyřízením hypotečního úvěru a zároveň i s pojištěním Vaší nemovitosti, případně s pojištěním životním atd.

 

Prodej a pronájem nemovitostí

     Proč si vybrat právě naši kancelář

Nabízíme prodej a pronájem veškerých nemovitostí – bytů, rodinných domů, nebytových prostor, rekreačních chat a zařízení i komerčních objektů a pozemků všeho druhu. Specializujme se na hlavní město Prahu a Středočeský kraj. V případě exkluzivní smlouvy jsme schopni vyvíjet realitní činnost v rámci celé České republiky.

 

                                           

Všichni realitní makléři i makléřky jsou připraveni se Vám plně věnovat a pomoci najít to nejvhodnější řešení právě pro Vás. Můžete se spolehnout na profesionální jednání a osobní přístup. Našim největším cílem je Vaše spokojenost. Proto neváhejte a s prodejem či koupí nemovitosti se obraťte na profesionály, tedy na nás.