Prodej RD Průhonice u Prahy

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji podsklepenou novostavbu RD s balkony 350 m2 z roku 2006 na velkém rovinatém pozemku o rozloze 1.100 m2 v tiché a klidné nové zástavbě v lokalitě města Průhonice u Prahy a v těsné blízkosti Botanické zahrady a Průhonického parku se zámkem.

V 1NP této novostavby najdeme velký obývací pokoj s funkčním  krbem, propojený s kuchyňským koutem včetně linky se všemi spotřebiči. Na stejném podlaží najdeme i koupelnu se sprchovým koutem a WC + dvougaráž pro osobní automobily s vraty na dálkové ovládání.

Ve 2NP jsou 4 pokoje, 2 velké balkony ( vždy se vstupem ze dvou pokojů na tomto patře) a koupelna s rohovou vanou a wc.

V celém domě jsou plovoucí podlahy, kuchyňský kout a koupelny mají na podlaze dlažbu. Obytná patra propojuje dřevěné schodiště se zábradlím.

V -1 PP – sklepě najdeme také čtyři obyvatelné místnosti vhodné k mnoha účelům využití.

Průhonice: V obci je veškerá občanská vybavenost – policie, lékař, MŠ, ZŠ, Kongresové centrum, zámek, park, botanická zahrada, bazén.  V dosahu je i nákupní centrum Čestlice, Aquapalace Praha, OC Chodov. Spojení s Prahou zajišťuje autobus PID – na metro Opatov jen cca 10 min. Autem do Prahy také cca 10 min. Klidné bydlení vhodné pro rodiny s dětmi v dosahu hl. M. Prahy. Můžeme jen vřele doporučit.

Info o ceně v RK.